Oferta pracy

Stażystka/a ds. administracyjnych

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i obsługa wizyt i spotkań Działu IT sporządzanie protokołów

  • Koordynacja obiegu dokumentów pomiędzy Działem IT, a pozostałymi Działami

  • Koordynacja prac związanych z podróżami służbowymi (zamawianie hoteli oraz taxi dla gości IT)

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych IT

  • Opracowywanie billingów telefonicznych pracowników firmy

  • Organizacja funkcjonowania biur IT, dbanie o dostępność artykułów, kontakt z firmą sprzątającą oraz administratorem budynku

Nasze wymagania

  • Dysponujesz czasem minimum 30 godzin w tygodniu (praca pon - pt)

  • Znajomość języka angielskiego B2 lub wyżej

  • Jesteś osobą sprawczą, aktywną i otwartą na nowe doświadczenia

  • Bardzo dobrze znasz program Excel.

To oferujemy

  • Płatny staż

  • Elastyczne godziny pracy w pełnym wymiarze stażu

  • Opiekę mentora oraz możliwość dalszego rozwoju w organizacji

  • Benefity

  • bonusy na święta

Lisner w Polsce to ponad tysiąc świetnych pracowników, którzy na co dzień budują sukces firmy i przyczyniają się do zadowolenia milionów klientów. Stawiamy na różnorodność - zarówno w zakresie naszych produktów, jak i naszych pracowników - to dzięki temu marka Lisner niezmiennie przoduje na rynku.

Przewiń do profilu firmy