Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażystka/a

Animex K4 sp. z o.o. Oddział K4 w KutnieO firmie

  • Kutno
    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Praktykant / Stażysta

Animex K4 sp. z o.o. Oddział K4 w Kutnie

Kutno

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morliny.

Aktualnie poszukujemy odpowiednich osób, które dołączą do Naszego Zespołu na stanowisku:
Stażystka/a

W dziale:

  • Kontroli Jakości
  • Technologii
  • Personalnym
  • Technicznym
  • Produkcyjnym

Główne zadania:

  • Wsparcie specjalistów w codziennej pracy
  • Udział w projektach realizowane przez poszczególne działy
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji wewnątrz zakładowej
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie nauki na uczelni wyższej
  • Chęć zdobywania wiedzy i doświadczenia
  • Znajomość programu MS Office, zwłaszcza programu Excel
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów

Oferujemy

  • Za czas odbytego stażu – wynagrodzenie
  • Możliwość szybkiego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużej firmie
  • Prowadzenie ambitnych, często nowatorskich projektów w obrębie danego Zakładu
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i związane z tym przywileje
  • Bony na Święta
  • Wczasy pod gruszą
  • Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia na Życie

Dołącz do nas!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne