Logo Pracuj.pl

Stażystka/Stażysta w Zespole Audytu

Grant ThorntonO firmie

Grant Thornton

Abpa Antoniego Baraniaka 88 E

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Pracując w Zespole Audytu będziesz miał(a) możliwość:

• uczestniczyć w projektach w audytorskich, współpracując z zespołem projektowym oraz klientem

• dowiedzieć się jak zaplanować i przeprowadzić badanie audytowe

• dowiedzieć się, czym są i przeprowadzić takie procedury jak: inwentaryzacja zapasów oraz środków trwałych, kowenanty, cash flow, potwierdzanie sald

• wykorzystać wiedzę zdobytą podczas studiów w praktyce

• zaobserwować i poznać procesy biznesowe w audytowanych spółkach

Doświadczenie w audycie otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju w świecie finansów.

Nasze wymagania

  • status studenta IV - V roku studiów na kierunkach ekonomicznych (finanse i rachunkowość lub pokrewne)
  • chęć do pracy w zespole
  • inicjatywa i otwartość na zdobywanie nowej wiedzy
  • spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w MS Excel
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • płatny staż w wymiarze ok. 30 godz. w tygodniu, w oparciu o umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia po odbyciu stażu
  • elastyczny czas pracy (możliwość dostosowania do zajęć na uczelni)
  • możliwość zdobycia wiedzy z obszaru rachunkowości w praktyce
  • praca przy różnorodnych projektach dla klientów o rozpoznawalnych markach
  • uczestnictwo w systemie szkoleń wewnętrznych
  • wsparcie od osób z większym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • przyjazna atmosfera

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Stażystka/Stażysta w Zespole Audytu, Abpa Antoniego Baraniaka 88 E, Nowe Miasto, Poznań