Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Stażysty w dziale contentu - Junior Content Specialist

FABRYKA MARKETINGU sp. z o.o.O firmie

2 2002 500 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pełny etat
  • Praktykant/Stażysta

Fabryka Marketingu jest domem mediowym z siedzibą w Warszawie, w którym zajmujemy się marketingiem internetowym. Naszym zadaniem jest pomoc w zwiększaniu sprzedaży, dzięki usługom takim jak: kampanie online, SEM, SEO czy influencer marketing. Prowadzimy działania m.in. w obrębie Google, Facebooka, Instagrama oraz Twittera. Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie analityki internetowej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Stażysty w dziale contentu/ - Junior Content Specialist.

Obowiązki:

  • redakcja, korekta i edycja treści,
  • współpraca z podwykonawcami i zarządzanie ich pracą,
  • przygotowywanie raportów, zestawień, analiz, prezentacji.
  • współpraca w zespole, branie udziału w burzach mózgu i planowaniu działań dla klientów.

Wymagania:

  • nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy,
  • status studenta,
  • Dostępność  – minimum  ½ etatu

Co więcej?

  • znasz język angielski – w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • umiesz korzystać z pakietu MS Office,
  • wyróżniają Cię bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i punktualność, a także wysoka kultura osobista,
  • naprawdę lubisz pisać i czytać (w pracy z contentem to bardzo ważne),
  • mile widziane: zainteresowanie nowymi mediami, social mediami oraz reklamą i PR-em.

Pasujesz do nas, jeżeli:

  • lubisz kontakt z ludźmi. Serio. To bardzo ważne,
  • cenisz sobie pracę zespołową,
  • chcesz dzielić się nabywaną wiedzą, np. szkoląc innych,
  • nie są Ci obojętne problemy innych ludzi.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie + rozwój,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zespół z ludzką twarzą i poczuciem humoru,
  • hektolitry kawy,
  • praktyczne projekty,
  • inwestycje w Ciebie – nauczymy Cię rzeczy, których nie umiesz,
  • udział w szkoleniach zewnętrznych i imprezach branżowych,
  • wynagrodzenie: 2500 zł netto (na pełen etat)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne