Oferta pracy

Stewardesa / Steward

Enter Air Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom

  • Realizacja celów sprzedażowych firmy na pokładzie samolotu

  • Reprezentowanie przewoźnika podczas wydarzeń wizerunkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (inne języki będą atutem)

  • Bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania

  • Gotowość do udziału w szkoleniach w Warszawie

  • Posiadanie ważnego Unijnego Certyfikatu COVID (destynacje, do których latamy wymagają ważności szczepień przeciwko COVID)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Polską umowę o pracę

  • Kartę Multisport i Klub Biegacza

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie

  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym lotniczą pasją

  • Możliwość poznania najpiękniejszych kurortów w Europie, Azji i Afryce

  • Brak rutyny i pracę pełną wyzwań

  • Duże możliwości awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach

  • bilety lotnicze dla Pracowników i ich rodzin

  • przyjazna atmosfera

  • spotkania intergracyjne

Jesteśmy największą polską prywatną linią lotniczą i jedną z największych linii turystycznych w Europie. Realizujemy połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży w ponad 30 krajach od Islandii i Portugalii po Kenię i Wyspy Zielonego Przylądka. Flota Enter Air składa się z 24 samolotów typu Boeing 737. Posiadamy sześć stałych baz operacyjnych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Paryżu i Zurychu oraz kilka baz sezonowych, m.in. w Londynie, Madrycie, Pradze i Tel Awiwie.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

  • Rekrutacja odbędzie się online w drugiej połowie grudnia, a następnie wybrane wtedy osoby będą mogły przystąpić do rekrutacji stacjonarnej w Warszawie 12 lub 18 stycznia 2022 roku.

  • W czasie rekrutacji stacjonarnej Enter Air będzie przestrzegał wszystkich powszechnych zasad sanitarnych

  • Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na platformie rekrutacyjnej: https://rekrutacje.enterair.pl