Stock Controller

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie zgodności wykonywanych operacji z procedurami operacyjnymi,

  • Inwentaryzacja bieżąca oraz wyjaśnianie rozbieżności poinwentaryzacyjnych,

  • Udział we wdrażaniu projektów oraz zmian w procesach,

  • Wsparcie w wyjaśnianiu rozbieżności w procesie przygotowania towaru,

  • Raportowanie procesu inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie z ustalonymi wskaźnikami KPI's i procesem,

  • Wykonywanie dodatkowych obowiązków powierzonych przez przełożonych.

Nasze wymagania

  • Dokładność wykonywania poszczególnych czynności wchodzących w zakres kontroli stanów magazynowych

  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel),

  • Zdolności analityczne.

To oferujemy

  • Przyjazne miejsce pracy,

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,

  • Opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie karty sportowej,

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,

  • Wczasy pod gruszą,

  • Bony świąteczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Przewiń do profilu firmy