Logo Pracuj.pl

Stock Coordinator - C.H. Klif

BENETTON RETAIL POLAND SP. Z O.O.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

BENETTON RETAIL POLAND SP. Z O.O.

aleja Zwycięstwa 256

Orłowo

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspólnie z całym zespołem realizacja planów sprzedażowych,
  • Dbałość o zatowarowanie, codzienna kontrola listy zatowarowania,
  • Kontrola rotacji produktu sklep /magazyn,
  • Reagowanie na zapotrzebowanie towarowe sklepu z dbałością o każdy dział - microstrategy,
  • Przygotowywanie i kontrolowanie transferów oraz wysyłki towarów do innych sklepów bądź HQ ( dokumenty przewozowe, wymagane zestawienia),
  • Dbałość o optymalne ułożenie towaru w magazynie i maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej,
  • Kompleksowa obsługa klienta wg standardów firmy,
  • Dbałość o wygląd sklepu - zapewnienie właściwej ekspozycji towaru i informacji o cenie,
  • Praca z produktem, dopełnienie, metkowanie, klipsowanie,
  • Dbałość o utrzymanie porządku w sklepie i magazynie,
  • Dbałość o powierzone mienie,
  • Postępowanie zgodnie z wewnętrznymi procedurami Firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę na cały etat, 1/2 etatu i inne,
  • Premie za polecenie przyjaciół,
  • Awanse wewnętrzne,
  • Elastyczność w planowaniu twojego grafiku,
  • Uniform na każdy sezon,
  • Miłą atmosferę,
  • Rabat na produkty marki Benetton,
  • Bonusy świąteczne,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteś zaangażowany w osiąganie wspólnych celów? Lubisz prace z visual merchandisingiem? Potrafisz działać kreatywnie? Chcesz się rozwijać?

DOŁĄCZ DO NAS!

COLOR, KNITWEAR & SOCIAL COMMITMENT!

To właśnie cechy jakie wyróżniają nas na przestrzeni ostatnich dekad! Jesteśmy marką opierającą swoją prace na ważnych ideach: OTWARTOŚĆ, TOLERANCJA

Jeżeli i dla Ciebie jest to ważne… DOŁĄCZ DO NAS!

Stock Coordinator - C.H. Klif, aleja Zwycięstwa 256, Orłowo, Gdynia