Praca stolarz - produkcja drzwi

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
  • Rekrutacja zdalna
    • Oostmalle, Belgia, Belgia
    Opis stanowiska: Praca w firmie zajmującej się produkcją stolarki drewnianej np. kuchnie, szafy, drzwi. Obsługa narzędzi stolarskich. Praca w jednym miejscu w atelier u klienta. Co oferujemy: Stawkę: 13-15€netto/h (w zależności od doświadczenia)....
    opublikowana: 16 czerwca 2021
      • Warszawa
      Twój zakres obowiązków, rozkrój mebli na formatki wg projektu,, składanie mebli na produkcji takich jak: kuchnie, biblioteki, garderoby itp.,, montaż mebli, drzwi u klientów indywidualnych.
      opublikowana: 15 czerwca 2021
        • Niemcy, Niemcy
        Zakres obowiązków: praca na hali produkcyjnej, prace stolarskie w różnych działach firmy (jest 10 działów produkcyjnych), montaż okuć drzwiowych oraz profili, sklejanie ram, wykonywanie konstrukcji ościeżnicy, lakierowanie. Konkretny Kontrahent -...
        opublikowana: 13 czerwca 2021
          • Kozy (pow. bielski)
          Twój zakres obowiązków, praca przy obsłudze maszyn i elektronarzędzi do produkcji stolarki, proste czynności przy składaniu stolarki stalowej (uszczelkowanie, składanie skrzydeł drzwiowych, montaż okuć itp.), dokładność wykonywanych czynności,...
          opublikowana: 11 czerwca 2021