Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stolarz Budowlany - Cieśla

  • Agder, Norwegia
  • Specjalista
  • 10.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    V-pp, norweska firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy, posiadająca swoją siedzibę w Kristiansand oferuje wynajem wykwalifikowanych pracowników wielu branż, głównie operując w sektorach budownictwa.
    Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.

    Dzięki naszej szerokiej sieci i bogatej bazie danych mamy zawsze
    wolne miejsca pracy i wykwalifikowanych specjalistów . Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości personelu,który pomoże w rozwoju Waszego
    Nasze oddziały w Trondheim, Oslo, Porsgrunn, Kristiansand, Vennesla i Svalbard pracują dla Waszych
    przedsiębiorstw w całym kraju.
    Droga do sukcesu zaczyna się od V-PP!

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Agder

    Opis stanowiska :

    • prace ogólnobudowlane - stolarskie-ciesielskie
    • montaż płyt gipsowych
    • montaż drzwi i okien
    • stawianie ścianek systemowych

     Wymagania:

    • wykształcenie budowlane, ewentualnie wieloletnie doświadczenie,
    • komunikatywna znajomość j.norweskiego lub innego skandynawskiego ew. angielskiego
    • prawo jazdy kat. B i samochód
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • referencje

    Oferujemy :

    • legalne zatrudnienie
    • norweską umowę o pracę
    • pomoc przy załatwianiu formalności związanych z pobytem
    • pomoc w organizacji zakwaterowania

    Zainteresowani kandydaci mogą się kontaktować pod adresem [email protected]

    lub pod przyciskiem „Aplikuj”

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: http://www.vipas-personalpartner.no/