Praca stolarz meblowy, Polska

Mamy dla Ciebie 69 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Poznań
    Twój zakres obowiązków, Wykonywanie mebli na wymiar wg. projektu i montaż u klienta, Konsultacje projektów z Projektantem lub Project Managerem, Współpraca z operatorem CNC
    opublikowana: 2 grudnia 2020
    • Rzeszów
    Oczekujemy: umiejętność obsługi maszyn stolarskich (piła formatowa, okleiniarka) mile widziana znajomość obsługi cnc umiejętności czytania rysunku technicznego umiejętności wykonania mebli wg. projektu znajomości okuć i systemów meblowych...
    opublikowana: 1 grudnia 2020
    • Łomianki Dolne (pow. warszawski zachodni)
    Stolarz meblowy - Montażysta Miejsce pracy: Łomianki Dolne (pow. warszawski zachodni) Zatrudnimy stolarza meblowego - montażystę z doświadczeniem Umowa na czas nieokreślony - pełny etat Zakres zadań: obsługa maszyn stolarskich i elektronarzędzi,...
    opublikowana: 13 listopada 2020
    • Stawiguda (pow. olsztyński)
    Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku wykonywać będzie prace związane z produkcją i montażem mebli. ...
    opublikowana: 6 listopada 2020