Ta oferta pracy jest nieaktualna od 408 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stolarz

  • Greifswald, Niemcy
  • Specjalista
  • 10.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HanseYachts A.G. jest jednym z największych producentów jachtów żaglowych i łodzi motorowych na świecie. Nasza produkcja opiera się połączeniu nowoczesnych i tradycyjnych technik produkcji. Dynamiczny rozwój naszej firmy zapewniają: wysoka jakość produktów, futurystyczny wygląd oraz zaangażowanie i entuzjazm naszych pracowników.

    Obecnie poszukujemy doświadczonych i wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

    Stolarz
    Miejsce pracy: Greifswald

    Niemcy

    Zadania:

    • wykonywanie mebli do jachtów;
    • wyposażenie wnętrz łodzi według rysunków technicznych;
    • zabudowa pokładów;
    • montaż gotowych elementów;
    • prace wykończeniowe;
    • obsługa maszyn stolarskich.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia technicznego związanego z obróbką drewna;
    • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego;
    • gotowości do pracy zmianowej;
    • umiejętności dostosowania się do otoczenia;
    • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej;
    • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

    Kandydatom oferujemy:

    • Pracę od zaraz!;
    • miejsce pracy blisko granicy – możliwość cotygodniowych zjazdów na weekend (170 km od Szczecina!);
    • pracę w renomowanej i cenionej firmie;
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim, ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    *Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji ( Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").