Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stolarz - bardażysta

HRBC GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Francja, Chambery, Francja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie da naszego francuskiego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • montaż stolarki wewnątrz budynku (podłogi, balustrady, schody, drzwi, okna, itp.)
  • opcjonalnie montaż drewnianej deski obiciowej wewnątrz i na zewnątrz budynku
  • obsługa elektronarzędzi
  • praca głównie w hotelach, pensjonatach, rezydencjach
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza budowlanego
  • biegła obsługa elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość j. francuskiego
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy we Francji

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową + 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy minimum 9 € netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją: Przyjmuję do wiadomości, że: 1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków. 2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. 3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami. 4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. 5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. 6. Podanie danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne