Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stolarz budowlany – montaż okien i drzwi

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738)

    Dla naszego klienta, zajmującego się montażem drzwi i okien, poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowy montaż okien, drzwi oraz żaluzji
    • Montaż bezpośrednio u klientów na terenie regionu

    Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:

    • Wykształcenia zawodowego jako stolarz lub w zawodzie pokrewnym
    • Doświadczenia w instalacji i montażu okien, drzwi oraz żaluzji
    • Sprawności fizycznej
    • Kultury osobistej
    • Samodzielnego i sumiennego wykonywania obowiązków
    • Znajomości języka niemieckiego co najmniej na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
    • Prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)

    Na co możesz liczyć z naszej strony:

    • Różnorodny zakres obowiązków
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka od 14,50 – 16,50 € w zależności od doświadczenia i wykształcenia)
    • Możliwość przejęcia przez zakład
    • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie
    • Opłacone zakwaterowanie w przypadku zleceń montażu u klienta
    • Pracę w przyjaznym zespole u rzetelnego pracodawcy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Malmeda 13 lok. 37 | PL 15-440 Białystok