Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stolarz budowlany (monter - montaż schodów ) - delegacje

SCHODY CHUDZIŃSKI

  • Austria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • montaż schodów samonośnych - głównie policzkowych

  • przejazdy między budowami

  • kontakt z biurem w Polsce

  • wypełnianie dokumentacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obróbce drewna oraz obsłudze elektronarzędzi

  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • doświadczenie przy montażu schodów

  • doświadczenie lakiernicze

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca,

  • zorganizowany przejazd na miejsce budowy za granicą,

  • zakwaterowanie na koszt firmy.

  • brak sezonowości budów (praca przez cały rok),

  • dodatkowe benefity (karta Multi-sport, premie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • mieszkanie służbowe

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie

  • transport oraz samochód służbowy

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • wyjazdy 4-6 tygodni za granicą 1-2 tygodnie w Polsce

  • kontakt z rodziną - telefon służbowy oraz dostęp do Internetu

  • odzież i obuwie robocze

  • diety