Oferta pracy

Stolarz Budowlany

"SUBMET" sp. z o.o.

  • Oslo, Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • budowa domów w konstrukcji szkieletowej

  • stawianie konstrukcji ścian działowych i zewnętrznych

  • wykonanie sufitów podwieszanych z płyt G/K (system Knauf)

  • montaż okien, drzwi, schodów

  • przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w zawodzie cieśli konstrukcyjnego/stolarza budowlanego/montera płyt G/K

  • dobra znajomość rysunku technicznego, samodzielność

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • sumienność, dokładność

  • gotowość do wyjazdów w systemie rotacyjnym

To oferujemy

  • system rotacyjny 6/2

  • wynagrodzenie na start 210 lub 220 NOK/h

  • norweską umowę o pracę

  • pełne ubezpieczenie (możliwość doubezpieczenia członków rodziny)

  • zakwaterowanie zawsze w pokojach jednoosobowych

  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży

  • praca na stałe

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku polskim, niemieckim, rumuńskim i norweskim. Realizujemy duże projekty budowlane w wielu lokalizacjach w kooperacji z największymi wykonawcami w Norwegii. Nasi pracownicy pracują z nami nawet kilkanaście lat.

W związku z realizacją wielu projektów budowlanych w Norwegii (prace zakontraktowane z 3-letnim wyprzedzeniem), poszukujemy osób chętnych do długoterminowej pracy na stanowisku: Stolarz Budowlany

Przewiń do profilu firmy