Stolarz budowlany

  • Szwecja
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

NCC jest jedną z największych firm budowlanych w krajach Skandynawskich.

W związku ze wzrostem ilości projektów budowlanych NCC otworzyło swoją własną firmę budowlaną: NCC Montage.

Siedziba główna NCC Montage znajduje się w Warszawie.

Aktualnie NCC Montage poszukuje doświadczonych i godnych zaufania pracowników do pracy w Szwecji na niżej wymienioną pozycję:

Stolarz budowlany / Pracownik prac wykończeniowych

Stolarz budowlany / Prace wykończeniowe

Zadania:

- Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych

- Montaż płyt gipsowo-kartonowych

- Prace wykończeniowe

- Izolacja wata lub styropianem

- Montaż okien i drzwi

- Listwowanie

- Montaż mebli kuchennych

- Remont łazienek

Wyślij swoje CV na adres: nccmontage@ncc.se

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

- Udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 3 lat

- Skandynawskie certyfikaty budowlane mile widziane

-Znajomość j. angielskiego mile widziana

Oferujemy:

Zatrudnienie w jednej z największych firm budowlanych w Skandynawii

Przed wyjazdem w Polsce:

• W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc pracownika NCC  w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
• Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez pracownika NCC, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego w Warszawie
• Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Skandynawii.

W Skandynawii:

• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z obowiązującymi przepisami
• Stawka gwarantowana zgodna ze skandynawskimi standardami

• Możliwość długoterminowej współpracy

• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• W wyniku zatrudnienia w oparciu o legalną  umowę o pracę pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się