Ta oferta pracy jest nieaktualna od 219 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stolarz budowlany

  • Szwecja
  • Pracownik fizyczny
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NCC jest jedną z największych firm budowlanych w krajach Skandynawskich.

    W związku ze wzrostem ilości projektów budowlanych NCC otworzyło swoją własną firmę budowlaną: NCC Montage.

    Siedziba główna NCC Montage znajduje się w Warszawie.

    Aktualnie NCC Montage poszukuje doświadczonych i godnych zaufania pracowników do pracy w Szwecji na niżej wymienioną pozycję:

    Stolarz budowlany / Pracownik prac wykończeniowych

    Stolarz budowlany / Prace wykończeniowe

    Zadania:

    - Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych

    - Montaż płyt gipsowo-kartonowych

    - Prace wykończeniowe

    - Izolacja wata lub styropianem

    - Montaż okien i drzwi

    - Listwowanie

    - Montaż mebli kuchennych

    - Remont łazienek

    Wyślij swoje CV na adres: nccmontage@ncc.se

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    - Udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 3 lat

    - Skandynawskie certyfikaty budowlane mile widziane

    -Znajomość j. angielskiego mile widziana

    Oferujemy:

    Zatrudnienie w jednej z największych firm budowlanych w Skandynawii

    Przed wyjazdem w Polsce:

    • W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc pracownika NCC  w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
    • Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez pracownika NCC, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego w Warszawie
    • Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Skandynawii.

    W Skandynawii:

    • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z obowiązującymi przepisami
    • Stawka gwarantowana zgodna ze skandynawskimi standardami

    • Możliwość długoterminowej współpracy

    • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    • W wyniku zatrudnienia w oparciu o legalną  umowę o pracę pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.