Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stolarz budowlany

  • Sztokholm, Szwecja
  • Pracownik fizyczny
  • 06.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Sztokholm
    Firm Goodworkers, realizuje projekt budowy nowego osiedla dla naszego
    stałego kontrahenta w Szwecji.

    Poszukujemy chętnych osób do wyjazdu, z doświadczeniem w zawodzie
    stolarza budowlanego

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji do ścianek działowych
    • Stolarka okienna
    • Montaż płyt kartonowo-gipsowych
    • Inne prace stolarskie

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zawodzie
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Profesjonalizm i rzetelność w pracy
    • Umiejętność pracy w grupie, jak również samodzielnie
    • Dyspozycyjność do wyjazdu

    Oferujemy:

    • Zakwaterowanie
    • Opłacone koszty podróży
    • Ubezpieczenie europejskie
    • Odzież roboczą
    • Narzędzia
    • Opiekę koordynatora

    Kontakt:

    Goodworkers Sp. z o.o.
    Ul. Daru Pomorza 20, Gdańsk 80-299

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Goodworkers Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

    Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Goodworkers oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
    Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Goodworkers Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Ul. Daru Pomorza 20, 80-299 Gdańsk. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.