Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stolarz

AS PRODUKTO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesach technologicznych produkcji saun, mebli HPL lub innych elementów drewnianych i drewnopochodnych,

  • Cięcie i obróbka elementów drewnianych,

  • Obsługa maszyn stolarskich,

  • W razie konieczności wykonywanie pomiarów na inwestycjach,

  • Montaż saun, zabudów systemowych, mebli HPL lub innych elementów drewnianych lub drewnopochodnych,

  • Rozładunek i załadunek materiałów do montażu,

  • Dbanie o powierzone narzędzia i utrzymywanie porządku na stolarni i w autach,

  • Współpraca z Projektantami oraz Koordynatorami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego – specjalizacja STOLARZA,

  • Minimum 3-letniego doświadczenia w zawodzie STOLARZA lub MONTERA STOLARKI,

  • Prawa jazdy kat. B z doświadczeniem,

  • Dyspozycyjności (praca w delegacji),

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,

  • Wiedzy z zakresu pomiaru, produkcji oraz montażu saun, zabudów systemowych, okładzin, mebli lub innej stolarki,

  • Umiejętności obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi,

  • Zdolności manualnych,

  • Dokładności i precyzji,

  • Odpowiedzialności i zaangażowania,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Kreatywności i nastawienia na wdrażanie nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań,

  • Sprawności fizycznej (konieczna podczas montaży),

  • Mile widziane zamieszkanie w okolicach Torunia.

To oferujemy

  • Stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Pracę w nowoczesnej, rozrastającej się firmie z własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole.

AS PRODUKT

Firma AS Produkt zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem stref basenowych oraz SPA & Wellness (baseny otwarte, kryte, flotacyjne, biostawy, wodne place zabaw, sauny, łaźnie i wiele innych) poszukuje Stolarza. Praca głównie poza siedzibą firmy na terenie Polski – krótkie delegacje.

Przewiń do profilu firmy

Przykładowe realizacje:

  • Wykonanie basenów oraz strefy SPA w Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce.

  • Rewitalizacja strefy basenowej oraz SPA & WELLNESS w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie.

  • Realizacja strefy basenowej i SPA w Hotelu Nosalowy Park w Zakopanem.