Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stolarz / carpenter

EFC Norge AS

14 80021 000 brutto / mies.
  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 15
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • budowa ścian wewnętrznych i zewnętrznych na szkieletach metalowych i drewnianych (sucha zabudowa);

  • wykonywanie elewacji drewnianych;

  • budowa dachów na konstrukcjach drewnianych;

  • budowa sufitów podwieszanych;

  • montaż okien i drzwi;

  • budowa tarasów.

Nasze wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe w budownictwie;

  • gotowość do pracy w zespole;

  • dbałość o jakość i efektywność pracy;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2).

To oferujemy

  • system rotacyjny 3/1 lub 6/2 tygodnie

  • zapewnione kontrakty co najmniej do końca 2025 roku

  • solidną i stabilną pracę przez cały rok;

  • warunki pracy i wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi przepisami norweskimi: wynagrodzenie od 207,4 do 250 NOK/h (brutto); wynagrodzenie stolarza dyplomowanego od 230 do 270 NOK/h (brutto);

  • bezpieczny system wynagrodzeń, który zapewnia wzrost wynagrodzenia co 6 miesięcy;

  • wynagrodzenie za urlop w wysokości 10,2% rocznego wynagrodzenia;

  • dodatek 110 NOK/dzień

  • komfortowe, bezpłatne zakwaterowanie;

  • możliwość korzystania z samochodu elektrycznego przy dojazdach do pracy, jak i w czasie wolnym;

  • profesjonalny, zorientowany na wyniki i wspierający zespół;

  • wsparcie przy organizacji podróży;

  • dobre środowisko pracy, wysokiej jakości odzież roboczą, narzędzia i środki ochrony indywidualnej;

  • doskonałe możliwości rozwoju i kariery, profesjonalne szkolenia;

  • norweskie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne, które obowiązuje w Polsce i w całej Europie;

  • wsparcie w zakresie aktywności sportowej.

Aby aplikować, wyślij swoje CV w języku angielskim.

EFC Norge AS is a Norwegian company that has developed into a renowned builder of walls and façades of large-scale buildings over its 10 years of operations at the Norwegian market. We carry out construction works all over Norway, offering permanent employment to over 150 specialists.

Przewiń do profilu firmy