Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stolarz

IPF GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Francja, Francja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

StolarzNumer ref.: Pracownik posiadający doświadczenie na tym stanowisku może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 2.000–2.500€ netto!

Dla naszych wieloletnich klientów poszukujemy stolarzy we Francji, praca od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • praca przy montażu mebli i stolarki wewnętrznej
  • montaż mebli i szaf przesuwnych
  • montaż stolarki: okna, drzwi itp.
  • zakładanie paneli, parkietów itp.
  • materiał drewno, panele MDF
  • wykonywanie retuszy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność
  • gotowość do wyjazdu
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane!
  • mile widziany także własny samochód na wyjazd
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lecz nie wymagana!

Wymagania:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Ogłoszenie archiwalne