Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stolarz

  • Greifswald, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HanseYachts A.G. jest jednym z największych producentów jachtów żaglowych i łodzi motorowych na świecie. Nasza produkcja opiera się połączeniu nowoczesnych i tradycyjnych technik produkcji. Dynamiczny rozwój firmy zapewniają: wysoka jakość produktów, futurystyczny wygląd oraz zaangażowanie i entuzjazm pracowników.

    Obecnie poszukujemy doświadczonych i wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

    Stolarz
    Miejsce pracy: Greifswald, Niemcy

    Zadania:

    • Wykonywanie mebli do jachtów
    • Wyposażenie wnętrz łodzi według rysunków technicznych
    • Zabudowa pokładów
    • Montaż gotowych elementów mebli
    • Prace wykończeniowe
    • Obsługa maszyn stolarskich

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia technicznego związanego z obróbką drewna
    • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego
    • Mile widziany własny samochód
    • Ubezpieczenia zdrowotnego na okres 30 dni przed wyjazdem
    • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
    • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!

    Kandydatom oferujemy:

    • Pracę od zaraz!
    • Miejsce pracy blisko granicy – możliwość cotygodniowych zjazdów na weekend (170 km od Szczecina!)
    • Organizację i dopłatę do zakwaterowania (2-os. pokoje w hotelu pracowniczym, ok 6 km od miejsca pracy)
    • Możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę niemiecką
    • Wsparcie i regularny kontakt od pierwszego dnia pracy w Niemczech
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w renomowanej i cenionej firmie

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim z odpowiednia klauzulą:

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. moich  danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w okresie najbliższych 2 lat.