Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stolarz Konstrukcyjny

  • Viktech P/S, rejon Kopenhagi, Dania, Dania
  • Specjalista
  • 2018-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Viktech specjalizuje się w pozyskiwaniu wysokowykwalifikowanych specjalistów w branży budowlanej i energetycznej, takich jak: cieśle, dekarze, malarze, elektrycy, spawacze itp. . Zatrudniamy obecnie około 800 pracowników tymczasowych oraz około 70 pracowników stałych, biurowych (dział sprzedaży, rekrutacji, administracji, marketingu i dokumentacji technicznej).

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Stolarz Konstrukcyjny / prace wykończeniowe
    Miejsce pracy: Viktech P/S, rejon Kopenhagi, Dania

    Zakres obowiązków:

    • praca przy ciesielce konstrukcyjnej
    • montaż podłóg drewnianych
    • osadzanie okien
    • stawianie ścian działowych
    • inne prace wykończeniowe

    Oczekujemy:

    • Min 3 letniego doświadczenia potwierdzonego świadectwami pracy lub kontraktami
    • Umiejętności swobodnej rozmowy w języku ANGIELSKIM
    • Dyplomu ukończenia szkoły w zawodzie: stolarz/ cieśla

    Oferujemy:

    • Godziny pracy: pełny etat (od 36-47 godzin w tygodniu)
    • Wynagrodzenie: od 130 DKK brutto na godzinę
    • Umowa o pracę: duńska
    • Zakwaterowanie
    • Dojazdy we własnym zakresie

    CV wraz z dokumentami potwierdzającymi doświadczenie prosimy przesłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.