Oferta pracy

Stolarz Meblowy - Finisher w Drewnie

RE-STATERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Tworzenie (realizacja projektu architekta), wykańczanie i okuwanie mebli z litego drewna na indywidualne zamówienie Klienta.

Nasze wymagania

  • Jesteś cierpliwy, zaangażowany, odpowiedzialny, ale przede wszystkim dokładny,

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stolarni,

  • Praca z innym materiałem niż płyta meblowa nie jest Ci obca,

  • Masz już pewne doświadczenie w pracy z drewnem.

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze,

  • Umowę o pracę od początku zatrudnienia, chyba że zależy Ci na innej formie współpracy – dostosujemy się do Ciebie,

  • Pracę w bardzo dobrze wyposażonej pracowni, nowoczesny sprzęt,

  • Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego nie martw się o pracę pod presją – liczymy na Twoją dokładność,

  • Możliwość tworzenia niepowtarzalnych mebli z najszlachetniejszych gatunków drewna.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Naszą pasją są systemy niskoprądowe i instalacje elektryczne, a największą wartość stanowią dla nas ludzie. Zaczynaliśmy blisko 20 lat temu od skromnego biura projektowego, teraz zatrudniamy już ponad 100 pracowników i jesteśmy obecni na budowach najbardziej znaczących obiektów w Polsce. Słyniemy z realizacji skomplikowanych i wymagających projektów.

Aktualnie do naszego Start-Up’u – nowej spółki RE-STATERA, w której będziemy zajmować się fit-outami, poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko: Stolarz Meblowy - Finisher w Drewnie.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.