Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stolarz meblowy - montażysta

Illuma AB O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Sztokholm, Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma budowlana zajmująca się budownictwem szkieletowym - budowa od podstaw na kilku kondygnacjach pod klucz, przebudowa i remontami oraz wykańczaniem wnętrz - w tym łazienek i kuchni, dodatkowo tynkowaniem i murowaniem, robotami ziemnymi, pracami betoniarskimi oraz dekarskimi.

Stolarz meblowy - montażystaNumer ref.: 19000

Opis stanowiska:

Oferta dotyczy pracy na stanowisku STOLARZ MEBLOWY - MONTAŻYSTA - zakres obowiązków:

  • samodzielna i odpowiedzialna praca przy montażu mebli kuchennych, garderób, stolarce okiennej, drzwiowej, montażu podłóg w tym parkietów, produkcji stołów, renowacji mebli, renowacji okien, malowaniu, lakierowaniu, praca przy renowacji fasad drewnianych, montaż fasad, konstrukcje domów, boazerie ścienne, sufitowe, sauny
  • potrzebna jest dobra znajomość zasad rzemiosła, umiejętność posługiwania się sprzętem nowej generacji, umiejętność pracy na wysokościach

Wymagania:

  • wymagana jest minimalna pięcioletnia praktyka zawodowa na stanowisku stolarz meblowy, montażysta
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego,
  • dobra kondycja fizyczna, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • ponadto kultura osobista, umiejętność pracy w zespołach, bezkonfliktowość, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych, zaradność, energiczność oraz kreatywność.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie,
  • bardzo dobre warunki zamieszkania i kulturalni współpracownicy.
  • wypłaty i podróże do domu - raz w miesiącu.
  • gwarantowane są szkolenia, odzież robocza oraz wysoki standard BHP pracy, auta firmowe, dobrze zorganizowane biuro oraz magazyn towarowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne