Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stolarz meblowy / Monter wyposażenia okrętowego

  • Plymouth, Wielka Brytania
  • Pracownik fizyczny
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta – dużej stoczni luksusowych jachtów Princess Yachts mającego siedzibę w Plymouth w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

    Stolarz meblowy / Monter wyposażenia okrętowego (Bench Joiner) - 19.00 GBP/H
    Nr referencyjny: BENCH/1217/PR
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Ilość wakatów: 70
    Miejsce pracy: Plymouth, Wielka Brytania

    Oferujemy:

    • stałą, stabilną pracę w firmie będącej liderem w produkcji luksusowych jachtów na świecie;
    • wynagrodzenie brutto: 19.00 GBP /na godzinę
    • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego na okres 1/2 roku;
    • zapewniona odzież robocza + narzędzia;

    Obowiązki:

    • produkcja i montaż mebli na jachtach;
    • montowanie drewnianych elementów jachtów;
    • wykończenia wnętrz (kuchnie, sypialnie);
    • stawianie ścianek;
    • montaż sufitów podłóg, schodów;

    Wymagania:

    • co najmniej 3 lata doświadczenia jako cieśla, stolarz;
    • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego;
    • mile widziane doświadczenie w przemyśle stoczniowym;
    • podstawowa znajomość języka angielskiego.

    Spotkanie z pracodawcą brytyjskim oraz testy praktyczne odbędą się w miejscowości - GDAŃSK w dniach 14 - 15 kwietnia 2018r

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV klikając na przycisk APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: BENCH/1217/PR

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Brasco Sp. Jawna
    ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie
    Tel: 32 6700280

    Tel kom 1: 664 369 317
    Tel kom 2: 881 471 067
    Nr. certyfikatu: 6577

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.