Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stolarz meblowy

DŻAK-STOL ARKADIUSZ KACZKOWSKIO firmie

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny
Firma Dżak-Stol zatrudni

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie, która działa na rynku od ponad 20 lat.
  • W tym czasie wykonaliśmy tysiące zleceń i zebraliśmy pokaźne doświadczenie.
  • Pracując z nami masz możliwość rozwoju w zespole ponad 10 osobowym.
  • Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli kuchennych, do łazienek,  biblioteczek, szaf, stołów, schodów oraz mebli użytku publicznego itp.
  • Wykonywanie mebli na zamówienie klienta.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich.
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Możliwość wyjazdów związanych z montażem.
  • Sumienność i zaangażowanie w prac.
  • Dokładność.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 5-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek w okresie zatrudnienia.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne