Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stolarz - Montażysta

Demi Co. P.W

4 0005 000 brutto / mies.
  • Śląska 88, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Śląska 88

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Stacjonarne prace stolarskie na terenie firmy

  • Wyjazdy i montaże u klientów

  • Obsługa maszyn stolarskich (elektronarzędzia, piły formatowe, szlifierki szerokotaśmowe, okleinarki, wiertarki)

  • Montaż mebli z rysunku technicznego

Nasze wymagania

  • Umiejętności manualne i stolarskie

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Samodzielne doświadczenie w pracy z drewnem / płytami meblowymi

  • Zaangażowanie, dokładność i dyspozycyjność

Mile widziane

  • Kurs na wózki

To oferujemy

  • Pracę bezpośrednio w dziale Produkcji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Codzienną pracę stacjonarną dwuzmianową od 6:00-14:00 lub 14:00-22:00

O nas

Demi Co. to polski producent mebli z 30 letnim doświadczeniem. Produkujemy meble kontraktowe, wyposażenie gastronomii i miejsc użyteczności publicznej.