Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stolarz montażysta (m/k)

WiMo Fenster GbR

  • Ostbrandenburg, Berlin, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, naprawa i konserwacja okien, drzwi, elementów budowlanych i konstrukcji przeciwsłonecznych

Nasze wymagania

  • Ukończony zawód np. stolarz

  • Doświadczenie przy montażu okien, drzwi, elementów budowlanych

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego i polskiego

  • Osoby rozpoczynające pracę z zawodem również mile widziane

  • Umiejętność pracy w zespole i posiadanie zdolności manualnych

To oferujemy

  • Uczciwe wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia

  • Dojazd do klienta, placu budowy jest wliczany w czas pracy

  • Umowę na pełen etat na czas nieokreślony

  • Możliwość rozwoju wewnątrz firmy: kierownik zespołu/ brygadzista

Informacje i zgłoszenia prosimy nadsyłać pod adres:

WiMo Fenster GbR, Bahnhofstr. 6A, 15537 Grünheide Tel. +49(0) 3362 59 39 88 lub za pomocą Aplikuj.