Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stolarz - Montażysta mebli

INTERIORS JOANNA NOWICKA

5 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 8:00-16:00, Ewentualne nadgodziny - płatne
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

- skręcanie mebli z gotowych formatek na hali

- rozładunki/załadunki komponentów i mebli

- transport i montaż mebli u klienta

Nasze wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w branży meblarskiej

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność organizacji pracy

- sumienność

- umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi

To oferujemy

Oferujemy:

- stałe i pewne zatrudnienie w oparciu o umowę pracy

- zawsze terminowe wynagrodzenie

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- płatne nadgodziny

- ekstra płatne wyjazdy zagraniczne

O nas

Firma INTERIORS zajmująca się kompleksowym projektowaniem i wyposażeniem wnętrz, zatrudni pracownika do stolarni, najchętniej z doświadczeniem w branży.

Realizujemy wiele ciekawych projektów - wyposażamy mieszkania i domy prywatne, ale również biura i instytucje. Nasza załoga, to zgrana i młoda ekipa.

Zapraszamy do zapoznania się z nami:

www.oh-interiors.com