Stolarz - Montażysta Zabudowy

WM WYGODNE MIESZKANIEO firmie

  • Legionowo, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma prężnie działająca od 25 lat, z silnie ugruntowaną pozycją na rynku meblowym. Zajmujemy sie sprzedażą mebli tapicerowanych i skrzyniowych, głównie ze średniej i wyższej półki cenowej znanych producentów w województwie mazowieckim i kujawsko-pomorskim.
Stolarz- Montażysta Zabudowy
Siedziba firmy znajduje się w gminie Stare Babice, pow. warszawa-zachód.

Opis stanowiska:

  • Praca dotyczy montażu zabudowy meblowej u klienta na terenie Warszawy i okolic
  • Wykonywanie zleconych prac serwisowych/reklamacyjnych

Wymagania:

  • znajomość branży meblarskiej
  • umiejętność projektowania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • punktualność, odpowiedzialność, rzetelność, samodzielność
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B.
  • biegła znajomość systemu PRO100
  • umiejętność wykonywania pomiaru i projektu

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • praca od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę po okresie próbnym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.wmmeble.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy