Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stolarz / Monter Kuchni

FARA Personal Bad Homburg GmbHO firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • produkcja i obróbka artykułów drewnianych

  • montaż kuchni

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się

  • doświadczenie zawodowe w branży

  • umiejetność pracy z rysunkiem technicznym

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

  • 14,00 € brutto + dodatki zmianowe

  • dieta 15 € netto za każdy przepracowany dzień

  • praca 3-zmianowa

  • wypłatę do 15-ego następnego miesiąca

  • bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do kuchni i łazienki)

  • dodatki urlopowe i świąteczne

  • urlop wypoczynkowy

  • możliwość długotrwałej współpracy

  • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki

  • zapewnienie odzieży roboczej

  • opieka polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy

FARA Personal Bad Homburg GmbH

FARA jest firmą posrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych lub kontakt telefoniczny: +49 151 55383492 od poniedziałku do piątku od 8.30 do 16.30.