Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stolarz / Monter Mebli

Job Talent NVO firmie

13 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Naszym klientem jest firma, która od lat funkcjonuje na rynku belgijskim jako lider wśród specjalistów od wystroju i wykończenia wnętrz. Jego głównym celem jest zaprojektowanie i wykonane mebli skrojonych pod marzenia klientów. Dzięki rosnącemu zaufaniu i zapotrzebowaniu na produkty tej firmy, EuroTalents pilnie poszukuje wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

OPIS STANOWISKA:

  • Składanie mebli na podstawie rysunków technicznych i instrukcji
  • Montaż mebli w warsztacie oraz bezpośrednio u klientów
  • Obsługa maszyn stolarskich takich jak: okleiniarka, piła panelowa, piła formatowa itp.
  • Posługiwanie się prostymi narzędziami takimi jak wkrętarka,młotek, śrubokręt
  • Znajomość różnego rodzaju materiałów (przede wszystkim płyt MDF, laminat, fornir, OSB itd.)

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata
  • Pasja do pracy i dbałość o wykonywane elementy
  • Profesjonalna postawa w relacji bezpośredniej z klientami oraz współpracownikami
  • Znajomość specyfiki obrabianych materiałów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie belgijskiej umowy uzupełnione szerokim pakietem świadczeń socjalnych takich jak: pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny
  • Ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Znakomite warunki zakwaterowania
  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
  • Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne