Oferta pracy

Stolarz Monter

VISCAN Maciejewski ArkadiuszO firmie

7 500‐9 000 zł brutto / mies.
  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Nasza Firma VISCAN Arkadiusz Maciejewski Piotrawin 46B 24-335 Łaziska Nip 715 166 14 18, www.viscan.eu tel 533 372 553 zajmuje się produkcją i montażem budynków drewnianych w systemie szkieletowym, produkcją wiązarów, wymianą poszyć dachowych oraz pracami ogólnobudowlanymi związanymi z drewnem. Usługi wykonujemy 80% w SZWECJI i 20% w POLSCE.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób (mile widziane ekipy budowlane) do prac związanych z Budownictwem drewnianym. Pierwsza umowa próbna przy podjęciu dalszej współpracy najlepiej samozatrudnienie (kwestia dogadania się).

Wymagania:

  • Podstawowe doświadczenie w budownictwie
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość J.Angielskiego mile widziana (znajomość języka dopłata 500 zł miesięcznie)
  • Sumienność

Oferujemy:

Zapewniamy zakwaterowanie, dojazdy do pracy, wyżywienie ubrania robocze.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy