Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stolarz (możliwość przyuczenia)

BURHENS sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kościuszki 10

Potęgowo (pow. słupski)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie stelaży meblowych

  • obsługa maszyn stolarskich

  • realizacja powierzonych zadań i planów produkcyjnych

  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • sumienność i chęć do pracy

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • punktualność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę na jedną zmianę

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego na życie

  • dofinansowanie wypoczynku letniego i zimowego

  • możliwość przyuczenia do wykonywanej pracy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Burhens Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych z siedzibą w Przodkowie zatrudni do zakładu w Potęgowie – stolarnia pracownika na stanowisko: Stolarz.

Przewiń do profilu firmy