Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stolarz

Petralog GmbH

  • Greifswald, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na linii montażowej

  • Montaż mebli prefabrykowanych części kuchennych

  • W razie potrzeby praca z silikonem

  • Cięcie małych części, prace naprawcze

  • Praca na maszynach

  • Praca zgodnie z rysunkiem

  • Praca w stolarni

  • Montaż mebli, szafek kuchennych i drobnych części

  • Praca zgodnie z rysunkiem i zgodnie z Instrukcjami

  • Cięcie elementów drewnianych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnia wiedza i doświadczenie jako Stolarz

  • Odzież ochronna do zabrania: S3 Buty ochronne, Spodnie

  • Prawo jazdy

  • Posiadanie własnego auta

To oferujemy

  • Praca 3 zmianowa, zmiana tygodniowa

  • Zmiana poranna: 06:00 – 14:00

  • Zmiana popołudniowa: 14:00 – 22:00

  • Zmiana nocna 22.00 – 06.00

  • Możliwe nadgodziny i praca w weekendy po konsultacji

  • Długotrwale zatrudnienie z możliwoscia przejecia

  • Miejsca parkingowe i możliwość zakwaterowania jest możliwe

  • 13,00 € – z podstawowa znajomoscia jezyka, 14,00 € - komunikatywny

  • + 40,00 € diety/ dzien