Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stolarz

Petralog GmbH

  • Greifswald, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na linii montażowej

  • Montaż mebli i prefabrykowanych części kuchennych

  • W razie potrzeby praca z silikonem

  • Cięcie małych części, prace naprawcze

  • Praca na maszynach

  • Praca zgodnie z rysunkiem

  • Praca w stolarni

  • Montaż mebli, szafek kuchennych i drobnych części

  • Praca zgodnie z rysunkiem i zgodnie z Instrukcjami

  • Cięcie elementów drewnianych

Nasze wymagania

  • Podstawowy język niemiecki (lub bez z znajomości języka niemieckiego)

  • Prawo jazdy kategorii B+własne auto (na plus)

  • Kilkuletnia wiedza i doświadczenie jako Stolarz

  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym, od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • Niemiecką umowę o prace

  • Wynagrodzenie 13,00/ 13,50 euro brutto za godzinę, w zależności od znajomości języka niemieckiego + 40 euro diety za przepracowany dzień

  • Możliwość zakwaterowania - odpłatnie

  • Wypłatę zawsze na czas

  • Pełny pakiet socjalny

  • Wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko Stolarz lub Pomocnik Stolarza w miejscowości Greifswald, 17493.