Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stolarz Ogólny

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JobXion Vakmensen B.V.

    JobXion jest agencją pośredniczącą w branży budowlanej i technicznej. Z praktyki wiemy zatem dobrze, jakie kwestie są ważne dla naszego personelu. Krótko mówiąc, dobrze rozumiemy naszą branżę. Nasz personel pracuje przy ciekawych i różnorodnych projektach.

    Region: Holandia

    Opis stanowiska pracy

    Szukasz pełnej wyzwań i różnorodnej pracy jako stolarz w Holandii, z atrakcyjnym wynagrodzeniem wypłacanym co tydzień oraz miłych i entuzjastycznie nastawionych do pracy współpracowników? Zarejestruj się zatem już teraz w JobXion i znajdź pracę dla siebie!

    Do większej liczby projektów poszukujemy wykwalifikowanych stolarzy ogólnych, chętnych do pracy przez dłuższy czas. Projekty dotyczą głównie renowacji luksusowych domów. Jeśli wszystko będzie w porządku, to zajmiesz się kolejnym projektem i czeka na Ciebie praca długoterminowa, a umowa o pracę na czas nieokreślony jest z pewnością jedną z możliwości.

    Jeśli więc dobrze sobie radzisz w takich pracach i masz doświadczenie w kompleksowej pracy, montażu futryn, wykończeniach i pokryciach dachowych, to jesteś stolarzem ogólnym, którego szukamy!

    Wymagania dotyczące stanowiska pracy:

    • Kilka lat doświadczenia
    • Kurs bezpieczeństwa podstawowego VCA lub SCC stanowi dodatkowy plus
    • Prawo jazdy i własny samochód stanowią znaczący plus

    Pełną wyzwań i różnorodną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające rynkowemu i dobre warunki zatrudnienia. Ponadto zadbamy o wszystkie sprawy związane z możliwością zatrudnienia w Holandii. Następnie zajmiemy się prawidłowym przebiegiem pracy, zapewniając odpowiednią prywatność i zadbamy o zawarcie ubezpieczenia zdrowotnego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).