Oferta pracy

Stolarz - pracownik produkcji

"EURO-ASTAR" SP Z O. O.O firmie

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma Euro-Astar, poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn stolarskich - pilarki, frezarki, wiertarki, strugarki, itp. - obróbka drewna litego - iglastego
  • Praca od poniedziałku do piątku, 8h dziennie.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na maszynach stolarskich. Istnieje możliwość przyuczenia. Stawka wynagrodzenia do uzgodnienia, w zależności od posiadanych kwalifikacji. Zatrudnimy również osoby bez doświadczenia, do przyuczenia (odbiór towaru przy maszynie).

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę
  • pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym
Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy