Logo Pracuj.pl

Stolarz

GaleonO firmie

  • Straszyn (pow. gdański)
    Straszyn (pow. gdański), pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie elementów drewnianych lub drewnopodobnych na podstawie dokumentacji, rysunków technicznych,
  • dobór odpowiednich gatunków drewna lub materiałów drewnopodobnych, klejów, farb, lakierów w zależności od ich właściwości i przeznaczenia,
  • precyzyjne wycinanie i łączenie elementów przy pomocy różnego sprzętu (mechanicznego i ręcznego),
  • obsługa elektronarzędzi, urządzeń i maszyn mechanicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe,
  • min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie,
  • samodzielność,
  • dbanie o jakość produktu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • comiesięczny system premiowy dla pracowników produkcji,
  • system premiowy z tytułu poleceń pracowniczych,
  • perspektywę długotrwałej współpracy w firmie zatrudniającej ponad 1400 pracowników,
  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, co daje poczucie stabilizacji i poczucie bezpieczeństwa,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia,
  • dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę z interesującymi zadaniami w dynamicznym zespole.

Stolarz, Straszyn (pow. gdański)