Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stolarz wykończeniowy

Link2europe Sp. z o.o.

  • Dublin i okolice, Irlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:tygodniowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta- najszybciej rozwijającej się Irlandzkiej firmy oferującej usługi aranżacji i renowacji wnętrz w hotelach, przemyśle spożywczym, branży rekreacyjnej oraz sektorze biurowym pod indywidualne zamówienia w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Europie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • praca na projekcie, układanie podłóg, montaż paneli ściennych, stolarki otworowej, dekoracyjnych elementów sufitów, montaż mebli do kuchni komercyjnych, barów oraz innych mebli na zamówienie

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/francuskiego

  • dbałość o szczegóły i detale

  • umiejętność rozróżniania kolorów - warunek konieczny

  • gotowość do nauki i chęć poznania specyfiki branży

  • prawo jazdy kat. B lub chęć dojazdu do pracy rowerem

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą zagranicznym

  • stawkę:14- 16 € netto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

  • zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę

  • płatne wszystkie świadczenia plus dodatkowe ubezpieczenie

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy:

  • +48 786 865 597

  • +48 515 233 504