Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Service Coordinator with German

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta i lidera w branży elektronarzędzi poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabline zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00,
    • Przyjazne miejsce pracy- nowoczesny biurowiec w centrum Poznania,
    • Szkolenie, które przygotuje Cię do pracy,
    • Wsparcie w rozwoju zawodowym,
    • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta multisport)

    Obowiązki:

    • Obsługa systemu SAP- wprowadzanie i kontrola realizacji zamówień,
    • Przygotowywanie dokumentów dla klienta, w tym dokumentów exportowych, oraz kontakt z agencjami celnymi,
    • Dbałość o zachowanie dobrych relacji z powierzonym klientem,
    • Współpraca z innymi działami firm

    Oczekiwania:

    • Dobra znajomość języka niemieckiego,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Zaangażowanie,
    • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie dodatkowym atutem,
    • Mile widziana znajomość procedur eksportowych i celnych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!