Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Storage Migration Specjalista

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Work place: Wrocław
    Nr ref.: RITS/AA/Storage/KAT/2.2017

    OPIS STANOWISKA:
    • konfigurowanie, analizowanie, monitorowanie i optymalizowanie pamięci masowej (SAN) oraz interfejsów do pamięci masowej i powiązanych ścieżek danych, takich jak iSCSI i logical unit number (LUN)
    • wsparcie techniczne zespołów wewnętrznych, klientów i partnerów w obszarze Storage
    • instalacja i migracja systemów SAN
    • rozwiązywanie problemów technicznych
    • monitorowanie wydajności i działania sieci SAN oraz macierzy dyskowych;
    • prowadzenie dokumentacji zmian konfiguracyjnych;
    • współpraca z administratorami systemów operacyjnych
    • ciągłe szukanie ulepszeń, zabezpieczeń i innowacji systemu
    WYMAGANIA:
    • doświadczenie w konfiguracji sieci SAN i urządzeń dyskowych, Logical Disk, Raid, LUN Configuration
    • znajomość narzędzi DS8000, SVC, IBM XIV (lub pokrewnych)
    • doświadczenie w ISCSI
    • mile widziane doświadczenie w Global Mirror, Metro Mirror, Flashcopy
    • niezbędna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z firmami zagranicznymi)

    OFERUJEMY:
    • wynagrodzenie: do 16 000 netto PLN/miesiąc + VAT na B2B – w zależności od doświadczenia (moożliwa też umowa o pracę)
    • długotrwałą i stabilną współpracę;
    • szkolenia techniczne i możliwośc specjalizacji w poszukiwanej dziedzinie na rynku
    • pracę w jednym z najbardziej doświadczonych zespołów na rynku;
    • bardzo dobrą atmosferę pracy
    • udział w ciekawych projektach;
    • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, ubezpieczenie na zdrowie i życie)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom