Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Facility Maintenance Specialist with French

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lokalizacja: Warszawa
2017/12/08

Twoje zadania:

  • koordynacja obsługi zgłoszeń ze sklepów międzynarodowej marki fashion (dot. m.in. działania sieci elektrycznej, klimatyzacji i wentylacji, drzwi automatycznych czy utrzymania czystości w sklepie)
  • kontakt z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży oraz Pracownikami sklepów
  • współpraca z działem IT w celu skrócenia czasu reakcji na zgłoszenia
  • negocjacje warunków oraz składanie zamówień na usługi (sprzątanie, prace naprawcze itp.)
  • weryfikacja kosztów zgodnie z ustalonym budżetem
  • audyt jakości usług dostawców
  • koordynacja faktur (kontrola faktur przychodzących oraz refakturowanie)

Twój profil:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie lub kompetencje w przynajmniej jednym z dwóch obszarów:
    • znajomość praktyk lub doświadczenie w zakresie zarządzania obiektami lub administracji lokalowej
    • doświadczenie techniczne (np. sieci elektryczne, klimatyzacja i wentylacja)
    • wykształcenie kierunkowe (kierunki politechniczne lub inżynieryjne, technikum)
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
  • dużą odpowiedzialność i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • pozytywne i energiczne środowisko pracy w szybko rosnącym zespole FRISTA (tylko w 2017 roku otworzyliśmy 31 zupełnie nowych stanowisk, obecnie mając w zespole łącznie ponad 120 osób)
  • prestiżową i dogodną lokalizację biura w samym centrum Warszawy