Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Store Manager, E-Commerce

House Tipster

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na sklepem i produktami

  • Nadzór and zespołem do wprowadzania nowych produktów.

  • Planowanie promocji w skali rocznej

  • Praca w środowisku pracy zdalnej HubbStaff.com

  • Planowanie strategii social media.

  • Komunikacja z klientem poprzez email.

  • Obsługa zwrotów towarów.

  • Wprowadzanie produktów do sklepu na etapie budowy teamu.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobry język angielski

  • Możliwość zaczęcia pracy od 12 w dzień do 20 popołudniu (częściowe dopasowanie do czasu USA)

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu.

  • Doświadczenie z branży mebli i décor.

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia: Praca zdalna.

  • Wynagrodzenie: Płatność via Paypal lub Pioneer. Zależnie od doświadczenia od 4000 PLN na mies.

  • Może być osoba z własną działalnością dla ułatwienia rozliczeń.

  • Pełny etat 40h. Można pracować w weekendy.

O nas

Sklep internetowy housetipster.com zatrudni osobę na stanowisko