Oferta pracy

Store Manager

Marc O'PoloO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za komercyjne powodzenie prowadzonego przez Ciebie sklepu

  • Koordynowanie i motywowanie zespołu

  • Pozyskiwanie odpowiednich środków z kluczowych wskaźników efektywności

  • Komunikacja przy pomocy interfejsów takich jak Purchasing, Visual Mechandising i Human Resources

  • Rozwój kadr i zarządzenie talentami

  • Zapewnianie kompleksowego doradztwa i obsługi klientów, radzenie sobie z kilkoma klientami równocześnie

Nasze wymagania

  • Najlepiej, gdybyś miał/-a za sobą szkolenie z zakresu sprzedaży detalicznej lub kurs menadżera w branży tekstylnej

  • Kilka lat doświadczenia na porównywalnym stanowisku w segmencie premium

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, znajomość języka niemieckiego byłaby dodatkowym atutem

  • Jesteś mocno zorientowany na klienta, posiadasz cechy świetnego sprzedawcy, rozumiesz zasady i prawa rządzące biznesem i potrafisz myśleć biznesowo

  • Posiadasz dar organizacyjny i w sposób niezależny i zorientowany na rozwiązanie podchodzisz do pracy

  • Umiejętności komunikacyjne i pozytywny sposób bycia

  • Zaangażowanie, determinacja i entuzjazm wobec kierowania zespołem

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy