Logo Pracuj.pl

Store Manager

BENETTON RETAIL POLAND SP. Z O.O.

  • Rzgów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Żeromskiego 8

Rzgów

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie, motywowanie i szkolenie kilkuosobowego zespołu

  • organizacja, planowanie wydajnej i skutecznej pracy zespołu

  • raportowanie o wynikach do bezpośredniego przełożonego

  • dbałość o wygląd działu zgodnie z zasadami VM obowiązującymi w danym sezonie

  • rekrutacja, szkolenie nowych pracowników, kontrola obsługi klienta,

  • realizacja założonych budżetów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierownika sklepu,

  • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • chęć rozwoju zawodowego i stałego podwyższania kompetencji

  • umiejętności sprzedażowe

  • odpowiedzialności za wysoki standard firmy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • uniform na każdy sezon

  • bonusy świąteczne

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • elastyczność w planowaniu Twojego grafiku

  • rabat na produkty marki Benetton

  • miłą atmosferę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jeśli widzisz siebie w Benettonie gorąco zachęcamy do aplikowania i trzymania telefonu w pobliżu , może następny telefon będzie od nas .

#Be United

Jest wiele sposobów na wyrażanie siebie , jednym z nich jest odzież.

Od 1965 roku Benetton Group ma misję tworzyć kolorowe ubrania i dawać każdemu możliwość wyrażanie się poprzez KOLORY.

Benetton Group to duża rodzina w skład której, wchodzi United Colors of Benetton, Under Colors i Sisley.

Nasze sklepy są obecne na całym świecie a ponad 6000 wspaniałych ludzi jest zaangażowanych w naszą misję .

Jesteśmy dumni z bycia uznanym pracodawcą z wyboru , z ciągłą chęcią inwestowania w przyszłość .

Jesteśmy miłośnikami kolorów wierzącymi , że nie ma koloru bez Benettona.

Jeśli chcesz być częścią Benetton aplikuj !

Przewiń do profilu firmy