Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Store Trener

Notino

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Notino

Drewnowska 58

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń dotyczących produktów i procesów dla nowych pracowników.

  • Wdrożenie nowych procesów i innych działań usprawniających funkcjonowanie sklepu.

  • Przygotowanie i realizacja szkoleń indywidulanych i grupowych.

  • Monitorowanie i ewidencjonowanie wyników pracowników, identyfikowanie obszarów do poprawy.

  • Doradzanie Beauty Consultantom w zakresie sprzedaży produktów i obsługi klienta.

  • Współodpowiedzialność za wyniki sklepu (realizacja KPI i celów indywidualnych pracowników).

  • Odpowiedzialność za tworzenie, aktualizację i śledzenie kalendarza szkoleń.

  • Aktywna współpraca z Kierownikiem Sklepu i Retail Trenerem.

  • Praca 80% czasu jako Store Trener i 20% jako Beauty Consultant.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w handlu detalicznym.

  • Wcześniejsze doświadczenie w działach szkoleniowych i/lub na stanowiskach, w których szkolenie i rozwój pracowników były częścią Twoich obowiązków.

  • Zainteresowania perfumami oraz kosmetykami, które sprawią, że praca będzie dla Ciebie zabawą, a profesjonalne doradztwo klientowi w wyborze produktów będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

  • Znajomość angielskiego min. na poziomie B1.

  • Dążenie do nauki i samorozwoju.

  • Szybkość w przyswajaniu informacji i umiejętność dzielenia się wiedzą.

  • Umiejętność dostosowania metod i technik szkoleniowych do potrzeb zespołu.

To oferujemy

  • Przyjemną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w otoczeniu pachnących kosmetyków i perfum.

  • Doskonały, dynamiczny zespół przyjaznych ludzi i nieformalne środowisko pracy.

  • Konkurencyjna podstawa i bardzo atrakcyjny system bonusowy.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Karta Multisport.

  • Zniżki pracownicze na wszystkie produkty w naszym e-sklepie notino.pl oraz prezenty w postaci produktów firmowych.

  • Voucher na ubrania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • little extras

  • voucher na ubrania

Notino

Przyjmiemy nowego Kolegę / nową Koleżankę do przyjemnej pracy w otoczeniu pięknych zapachów!

Szukamy osoby z pasją i doświadczeniem w handlu detalicznym, szczególnie w sprzedaży kosmetyków i perfum oraz doświadczeniem w szkoleniu pracowników. Jako Trener Sklepu będziesz mieć wpływ na wyniki biznesowe firmy poprzez skuteczne szkolenie nowych pracowników z zakresu technik sprzedaży, wiedzy produktowej oraz procesowej. Twoim zadaniem będzie stworzenie pozytywnego środowiska/kultury uczenia się w sklepie.

Doceniamy proaktywne podejście, komunikatywność, sumienność i otwartość na nowe pomysły!

Przewiń do profilu firmy