Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Straszy/a Księgowy/a

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma z branży medycznej
    z siedzibą w Katowicach

    poszukuje kandydata na stanowisko:
    STARSZY/A KSIĘGOWY/A
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu
    • wystawianie faktur sprzedażowych
    • weryfikacja i księgowanie dokumentów zakupowych
    • uzgadnianie kont oraz sporządzanie raportów, zestawień
    • przygotowywanie i księgowanie kompensat
    • księgowanie i weryfikacja RMK
    • księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych
    • klasyfikacja składników majątku trwałego oraz weryfikacja stawek amortyzacyjnych
    • podatkowa i bilansowana ewidencja środków trwałych, naliczenie amortyzacji, uzgadnianie okresowych raportów z księgą główną
    • ewidencja sprzedaży i likwidacji składników majątku
    • przygotowywanie i uczestnictwo w przeprowadzaniu oraz rozliczaniu inwentaryzacji
    • analiza i uzgodnień kont księgowych związanych z ewidencją majątku trwałego

    Wymagania:

    • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość)
    • dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT i PIT
    • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w księgowości
    • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K
    • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych tj. CV
    oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).