Strateg komunikacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Zakres zadań:

    • Budowanie strategii komunikacji dla dużych marek
    • Analiza raportów i danych branżowych, prowadzenie ilościowych i jakościowych badań rynku, konsumentów i konkurencji
    • Analiza potrzeb i oczekiwań Klienta, segmentacja i wypracowanie modelu zachowań konsumenckich
    • Definiowanie kanałów i narzędzi komunikacji (online i offline)
    • Indywidualizacja oferty w zależności od segmentów
    • Tworzenie wartości marki i USP
    • Tworzenie briefu kreatywnego i bieżąca współpraca z dyrektorem kreatywnym
    • Prowadzenie nadzoru merytorycznego nad pracą projektową

    Zaaplikuj do nas jeśli:

    • Masz minimum 5 lat doświadczenia w obszarze tworzenia strategii komunikacji w tym 3 lata na stanowisku stratega
    • Posiadasz portfolio zrealizowanych przez siebie projektów
    • Masz analityczny umysł i sprawnie wyciągasz wnioski z dostępnych danych, czujesz się jak ryba w wodzie w świecie danych, raportów, zestawień
    • Znasz i potrafisz korzystać z różnych narzędzi analitycznych
    • Myślisz marką
    • Sprawnie komunikujesz się zarówno z Klientem oraz z działem kreatywnym
    • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim
    • Jesteś zorientowany na cel, zaangażowany i proaktywnie poszukujesz rozwiązań dla pojawiających się problemów
    • Jesteś empatyczny i potrafisz myśleć tak jak Klient marki

    Oferujemy:

    • Pracę w grupie, która kompleksowo realizuje projekty dla Klientów – posiadamy firmę badawczą, kreatywną
    • Realne możliwości rozwoju – oferujemy pracę dla największych na świecie marek
    • Pracę w zgranym, zaangażowanym zespole
    • Przyjazną atmosferę
    • Atrakcyjną lokalizacje – praca w centrum miasta w stylowej kamienicy (ul.Wiejska)
    • Indywidualne lekcje j.angielskiego i inne benefity (Multisport, pakiet medyczny)
    • Dogodną dla Ciebie formę współpracy – Umowa o pracę. B2B

    Przeczytamy każde nadesłane CV, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zawarcie w ramach CV następujące treści klauzul:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

    Brak takiej klauzuli spowoduje, że Państwa CV nie zostanie rozpatrzone i zostanie usunięte.

    Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie klauzuli o treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. w zakresie wskazanym w niniejszym CV/liście motywacyjnym przez okres 1 roku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia kolejnych rekrutacji prowadzonych przez tego pracodawcę. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem".

    Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.