Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Strateg (PR+Marketing)

COMMPLACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie strategii komunikacji dla klientów agencji

  • opracowanie analizy kanałów komunikacji, konkurencji, produktów, usług, marketingu

  • opracowanie briefów wewnętrznych i zewnętrznych, nadzór strategiczny nad kreacją graficzną

  • wyznaczanie celów i nadzór nad opracowaniem analiz przez dział analiz agencji

  • opracowanie briefów wewnętrznych i zewnętrznych, nadzór strategiczny nad kreacją PR + copywriting

  • określenie schematów narzędzi, harmonogramów, podziału zadań zgodnie z szablonami agencji

  • scalenie powyższych obszarów do prezentacji zgodnie z wytycznymi wewnętrznymi

  • ścisła współpraca z działem sprzedaży agencji

  • możliwy dodatkowy obszar współpracy: coaching strategiczny (PR +marketing) w projektach obsługiwanych przez agencję

  • poszukiwanie i inicjowanie nowych narzędzi i rozwiązań oferowanych przez agencję

  • możliwy dodatkowy obszar współpracy: nadzór strategiczny nad wdrażanymi projektami agencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu skutecznych strategii komunikacji (PR + marketing) dlaklientów

  • minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze marketingu, PR i reklamy

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami marketingowymi i PR

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz znajomość narzędzi analitycznych w obszarze online marketing

  • analiza skuteczności kanałów dotarcia do grup docelowych, optymalizacja działań w kanałach, poszukiwanie i wprowadzanie nowych kanałów

  • umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów

  • duże doświadczenie w tworzeniu prezentacji w Power Point

  • proaktywność, umiejętność inicjowania i dostarczania klientomrozwiązań dostosowanych do ich potrzeb biznesowych

  • silna samoorganizacja i umiejętność wielozadaniowości, wysoka etyka pracy i motywacja własna

  • umiejętność profilowania grup docelowych i dopasowania skutecznych narzędzi marketingowych i PR

  • praktyczna znajomość narzędzi online marketing

  • praktyczna znajomość narzędzi analitycznych z obszaru online marketing

To oferujemy

  • wynagrodzenie powiązane z efektami pracy / skutecznością działań / ilością projektów

  • dużą elastyczność w modelu współpracy

  • pakiet zaawansowanych rozwiązań do zarządzania projektami online

  • pracę niezależną od miejsca zamieszkania. Najwięcej naszych specjalistów jest z Wrocławia, Warszawy, Gdańska oraz Karpacza (nasza agencja eventowa)

COMMPLACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

www.COMMPLACE.pl

Jesteśmy rozproszoną agencją marketingową i PR.

Posiadamy własne centrum szkoleniowe i eventowe (2.000m) w Karkonoszach (www.dwor-korona.pl/dla-firm/) z butikowym hotelem.

Jesteśmy jedyną agencją PR w Polsce, która posiada własną markę piwa i własną markę kawy.

Wspieramy korporacje, wielooddziałowe firmy oraz lokalnych ambitnych przedsiębiorców.

• Jesteśmy agencją rozproszoną - pracują dla nas specjaliści z rożnych miejsc w Polsce i za granicą

• Specjalizujemy się w budowaniu rozwiązań sprzedażowych i marketingowych online dla firm

• Budujemy rozwiązania, które mają wymierny wpływ na sprzedaż, marketing i PR

• Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doradztwie strategicznym dla największych firm w Polsce

• Wdrożyliśmy własne oprogramowania analityczne w obszarze marketingu

• Wszyscy pracujemy w systemie do zarządzania procesami i zadaniami

• nie ma znaczenia gdzie mieszkasz

Przewiń do profilu firmy